

Nap reszveny |
|
|
2026.06.26. 17:25 vg.hu
Jól jártak a 4iG részvényesei, a nap végén elrontották az OTP ünnepét - a forint remek formában hétvégézhet
Kisebb emelkedéssel zárt pénteken a pesti tőzsde, amely ezzel felülteljesítő volt Európában. A 4iG és a Rába is szárnyalt, a történelmi csúcsra emelkedő OTP a nap végén fordult le. A forint a dollárral és az euróval szemben is jócskán javítani tudott ...
2026.06.26. 09:40 tozsdeforum.hu
Ázsiai tőzsde Június 26. - Újra esik a régió, Ausztrália pluszban zárt, az olaj 73 dolláron
Többségében gyengüléssel zárták a pénteki napot az ázsiai tőzsdék. Japán gyengült. Ausztrália emelkedéssel zárt. Szöul börzéje komolyan esett. A Brent olaj árfolyama 73 dolláron áll. Az arany továbbra is gyengülőben. Többségében indexcsökkenéssel zár ...
2026.06.26. 07:10 privatbankar.hu
Rég nem látott csökkenés az amerikai tőzsdén, Trump szavai nyugtatták az olajpiacot
Nincsenek jó napjai a tech-részvényeknek.
2026.06.25. 16:55 economx.hu
Rekordon az OTP, minden befektetője nyerőben
Egy hónap alatt 13 százalékkal emelkedett az OTP-részvények árfolyama, megdőlhet a történelmi csúcs.
2026.06.25. 12:55 privatbankar.hu
Egyelőre a Telekom a nap vesztese a budapesti tőzsdén
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 3,04 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.
2026.06.25. 11:20 economx.hu
Öt napja esik a SpaceX, sokan vannak bukóban - már Musk sem ezermilliárdos
Akik lemaradtak a részvényjegyzésről és a tőzsdén vettek SpaceX-papírt, jóeséllyel már bukóban vannak. Elon Musk is rengeteget vesztett, már nem tekinthet magára dollár-ezermilliárdosként.
2026.06.25. 10:30 profitline.hu
Vegyesen zártak tegnap a tengerentúli indexek a félvezetőipari részvények korrekciója és az olajárak esése közepette
Vegyesen zártak tegnap az amerikai részvénypiacok: a hangulatot elsősorban a technológiai szektor gyengélkedése és a félvezetőipari kilátások körüli bizonytalanságok határozták meg.
2026.06.25. 10:00 profitline.hu
Vegyesen zártak tegnap az európai indexek, miközben a befektetők az iráni háborúval kapcsolatos eseményeket figyelték
Vegyesen zártak az európai részvénypiacok szerdán, miközben a befektetők az amerikai-iráni tárgyalások alakulását értékelték.
2026.06.25. 09:10 vg.hu
Veszik a Mol és a Richter részvényeit, a forint óvatosan kezdte a napot
Mérsékelten optimista hangulat a piacokon csütörtök reggel, itthon kisebb emelkedéssel rajtolt a pesti tőzsde.
2026.06.24. 19:25 penzcentrum.hu
Ráfaragott, aki ma ebbe fektette a pénzét a Budapesti Értéktőzsdén
A részvénypiac forgalma 29,5 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
2026.06.24. 18:25 economx.hu
Megtépázta a Molt a világpiac, szakad az olaj ára
Bár a főbb hazai részvények vegyes napot zártak, szerda estére csökkent a pesti tőzsde összességében.
2026.06.24. 18:15 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 24. - Csökkent a BUX, a Richter volt a nap nyertese
Visszaesett a lendület a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 853,98 ponton fejezte be a napot. Az OTP az előző napi záróáron fejezte be a napot. A Mol árfolyama követte az olajpiaci mozgást és csökkent. A Telekom is gyengült. A Richter viszont em ...
2026.06.24. 17:15 vg.hu
Nagyot esett a Mol, az OTP-t viszont bebetonozták - a forint nem talált kapaszkdót a lejtőn
Gyengén teljesített a hét középső kereskedés napján a pesti tőzsde, az olajrészvény húzta le leginkább a BUX indexet.
2026.06.24. 10:30 profitline.hu
A technológia szektor lemorzsolódása tartotta kedden nyomás alatt az európai részvénypiacokat
Az amerikai technológiai szektort érintő hétfői eladási hullám kedden elérte Ázsiát, majd Európát is, a Stoxx600 0,7%-ot csúszott vissza, a DAX 1, a CAC40 0,7%-ot veszített értékéből, a FTSE100 lényegében stagnált. A Stoxx600 szektorindexei közül a t ...
2026.06.24. 06:55 privatbankar.hu
A techrészvények húzták le a New York-i tőzsdét
Nem volt szép nap a kedd a Wall Streeten.
2026.06.24. 06:30 novekedes.hu
Rekord közelében a befektetési alapok vagyona, de a kötvényekből menekülnek a magyarok
A hazai befektetési alapok szektora stabilan növekszik, azonban a befektetők összetétele gyorsan változik. A kötvényalapokból hónapok óta áramlik ki a tőke, miközben az abszolút hozamú és részvényalapok egyre több friss pénzt vonzanak.
2026.06.23. 20:15 penzcentrum.hu
Hidegzuhany érte a SpaceX befektetőit: napok alatt véget ért a részvények szárnyalása
A SpaceX részvényei már harmadik egymást követő kereskedési napon gyengülnek, így a hétfői záróár már alig haladja meg a tőzsdei debütáláskor kialakult nyitóárat.
2026.06.23. 18:10 penzcentrum.hu
A Mol esett, a Telekom szárnyalt: mozgalmas napot zárt a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 193,9 pontos, 0,14 százalékos csökkenéssel, 139 301,72 ponton zárt kedden.
2026.06.23. 11:05 hu.euronews.com
Három nap alatt 600 milliárd dollárt veszít a SpaceX, első kötvénykibocsátása közben
A SpaceX részvényei már harmadik napja esnek, árfolyamuk az IPO óta látott mélypontra zuhant, gyakorlatilag eltörölve a kibocsátás utáni ralit, miközben a cég elindítja első kötvénykibocsátását.
2026.06.23. 10:30 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 23. - Negatívan indult a nap, a BUX és a részvények pirosban állnak
Tőzsdenyitás Június 23. - Negatívan indult a nap, a BUX és a részvények pirosban állnak
2026.06.23. 08:30 profitline.hu
Az USA-iráni egyeztetések és Keir Stermer lemondásának híre mozgatta az európai piacokat
Az európai részvénypiacok hétfőn enyhe emelkedéssel zártak, köszönhetően az amerikai-iráni tárgyalások legújabb fordulójában elért eredményeknek. A piacok szintén pozitívan fogadták Keir Starmer brit miniszterelnök lemondását, mivel Starmer hétfői le ...
2026.06.22. 20:30 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 22. - A BUX és a részvények zöldben zárták a napot
Emelkedéssel zárt a hétfő nap a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 139 495,62 ponton zárt. Az OTP, Richter és a Mol és Telekom követték a nemzetközi piac hangulatát és erősödtek a hét első napján. A 4iG és az OPUS részvényei egész nap gyengültek és ...
2026.06.22. 17:40 privatbankar.hu
Fényes napja volt az OTP-nek
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1870,08 pontos, 1,36 százalékos emelkedéssel 139 495,62 ponton zárt hétfőn.
2026.06.22. 11:05 hu.euronews.com
Ray-Ban-örökös, aki kivásárolná családját a luxusmárkából
A Ray-Ban-vagyon egyik örököse nyilvánosan fordult családja holdingcégéhez, hogy támogassa több milliárd eurós tervét két testvére kivásárlására, napokkal egy sorsdöntő részvényesi szavazás előtt.
2026.06.19. 19:20 economx.hu
Az OTP-nél ráléptek a fékre: a bankpapír korrekciója rontotta el a tőzsdei hétvégét
Nyugodt, de felemás napot zárt a Budapesti Értéktőzsde a hét utolsó kereskedési napján. Miközben a Mol, a Richter és a Telekom is szép pluszban fejezte be a napot, a bankrészvény korrekciója mínuszba
2026.06.19. 11:00 hu.euronews.com
SpaceX befektetésre ajánlott hitelminősítést kap, miközben esnek a részvények
Mindhárom nagy hitelminősítő befektetésre ajánlott minősítést adott a SpaceX-nek, alig pár nappal rekord tőzsdei debütálása után, miközben újonnan bevezetett részvényei csütörtökön meredeken estek.
2026.06.19. 10:55 tozsdeforum.hu
Európai tőzsde Június 19. - Zöldben áll a kontinens, az olaj 79 dollárra lép
Többségében pozitívan indult a pénteki kereskedés európai részvénypiacokon. London esett, Frankfurt és Párizs pluszban áll. A Brent olaj árfolyama 79 dollárra emelkedett. Az arany jegyzése gyengült. Erősödéssel kezdődött a pénteki kereskedés a nyugat ...
2026.06.19. 10:35 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 19. - Pirosban indult a BUX, az OTP és a Telekom gyengült
Gyengüléssel kezdődött a péntek reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index csökkent az első órában és 137 892,81 ponton állt. Az OTP, Telekom gyengüléssel indította a napot. A Richter és a Mol lendülettel kezdett. A 4iG és az OPUS részv ...
2026.06.19. 09:30 profitline.hu
Vegyesen zártak csütörtökön az európai tőzsdék, erősödtek a kamatemelési várakozások a Fed szigorú hangvételű kommunikációja után
Bár a szerdai kereskedést még pluszban zárták az európai részvénypiacok, csütörtökön már elromlott a hangulat az erősödő kamatemelési várakozások hatására a Fed előző esti kamatdöntő ülését követően. Trump amerikai elnök aláírta az Iránnal kötött szá ...
2026.06.18. 18:50 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 18. - A BUX pirosban zárt, a Telekom volt a nap győztese
Elvesztette a lendületet a csütörtöki kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 38 405,87 ponton zárt. Az OTP maradt a gyengülésnél és pirosban zárt. A Mol és a Richter is elvesztette a lendületet délutánra és gyengüléssel zártak. A Telekom ár ...
2026.06.18. 09:30 profitline.hu
Emelkedtek szerdán az európai piacok, 11,2%-kal növekedtek a keresetek Magyarországon
Az európai részvények szerdán enyhén emelkedtek, miközben a befektetők az Egyesült Államok és Irán közötti békemegállapodás részleteire, valamint a Federal Reserve monetáris politikai kilátásaira vártak. A páneurópai STOXX 600 index 0,5%-kal zárt mag ...
2026.06.17. 18:15 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 17. - Zöldben zárt a BUX, az OTP szárnyalt, a Mol gyengült
Emelkedéssel zárta a napot a Budapesti Értéktőzsde. A BUX index 138 901,29 ponton zárta a kereskedést. Az OTP tovább emelkedett, a Mol maradt a gyengülésnél. A Telekom árfolyama erősödött. A Richter folytatta az egész napos csökkenést. A részvénypiac ...
2026.06.17. 17:45 penzcentrum.hu
Vegyesen napot zárt a magyar tőzsde: ezzel a papírral lehetett ma jól keresni
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 170,56 pontos, 0,12 százalékos emelkedéssel 138 901,29 ponton zárt szerdán.
2026.06.17. 14:25 tozsdeforum.hu
Tőzsde napközben Június 17. - A BUX zöldben áll, az OTP és a Telekom erősödött
Iránykereséssel halad a szerda napközbeni kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 421,99 ponton állt egy órakor. Az OTP tovább emelkedett, míg a Mol tovább gyengült. A Telekom árfolyama erősödött, a részvények visszavásárlási programja t ...
2026.06.17. 11:25 hu.euronews.com
SpaceX megelőzi az Amazont, a világ ötödik legértékesebb cégévé válik
Mindössze három kereskedési nappal rekordméretű tőzsdei bevezetése után a SpaceX megelőzte az Amazont, és a világ ötödik legértékesebb tőzsdei cégévé vált; részvényei a mozgalmas keddi kereskedésben rövid időre a Microsoftot is felülmúlták.
2026.06.17. 11:10 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 17. - A BUX pirosban kezdett, az OTP és a Telekom pluszban áll
Vegyesen indult a szerda reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 354,75 ponton állt az első óra végén. Az OTP emelkedett, míg a Mol gyengüléssel indította a napot. A Telekom árfolyama erősödött, a Richter gyengüléssel kezdett. A ...
2026.06.17. 10:00 profitline.hu
Vegyesen zártak tegnap a tengerentúli indexek, miközben a félvezetők esetében profitrealizálás volt megfigyelhető
Vegyes teljesítményt mutattak tegnap az amerikai részvénypiacok: A Dow Jones új történelmi csúcsra emelkedett, miközben az S&P 500 és a Nasdaq esett. A mozgás hátterében elsősorban szektorközi rotáció állt, a befektetők a technológiai, különösen ...
2026.06.17. 09:00 profitline.hu
Emelkedéssel zártak tegnap az európai indexek
Az európai részvénypiacok mérsékelt emelkedéssel zártak tegnap, folytatva az előző napi ralit, amelyet az Egyesült Államok és Irán közötti előzetes megállapodás híre váltott ki. Az olajárak csökkentek, a Brent jegyzése 80 dollár alá süllyedt hordónké ...
2026.06.16. 13:10 tozsdeforum.hu
Tőzsde napközben Június 16. - A BUX továbbra is erős, az OTP és Mol száguld, a Telekom gyengélkedik
Folytatódott a lendület kedd délelőtt a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 184,20 ponton állt dél körül. Az OTP és a Mol folytatta az emelkedést délelőtt. A Telekom és a Richter maradt a gyengülésnél. A 4iG és az OPUS mínuszban ragadt. A részvén ...
2026.06.16. 10:25 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 16. - A BUX szárnyal, az OTP és a Mol is kilőtt
Beindult a kedd reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 384,6 ponton állt az első óra végén. Az OTP és a Mol komoly emelkedéssel indította a napot. A Telekom és a Richter viszont gyengüléssel kezdett. A 4iG és az OPUS mínuszban á ...
2026.06.15. 10:50 privatbankar.hu
A SpaceX 19 százalékot emelkedett az első napján
Első napján 135 dollárról 160 dollár 95 centig emelkedtek a cég részvényei.
2026.06.15. 09:00 profitline.hu
Emelkedtek a nyugat-európai piacok, estek az olajárak egy közelgő USA-Irán békemegállapodás újabb hírére
Nagyot emelkedtek pénteken a nyugat-európai részvények, a főbb indexek több mint 1%-kal ugrottak, mivel egy közelgő USA-Irán békemegállapodással kapcsolatos megújult remények lenyomták az olajárakat és friss optimizmust hoztak a piacokra. A Brent nye ...
2026.06.13. 14:50 privatbankar.hu
Kilőttek a SpaceX részvényei, Elon Musk már a Marsra vinné az embereket
Mintegy húsz százalékos árfolyamemelkedéssel zárták az első tőzsdei kereskedési napot pénteken a SpaceX űrkutatási vállalat részvényei.
2026.06.12. 17:55 penzcentrum.hu
Nagyot kaszált, aki ma ebbe fektette a pénzét a Budapesti Értéktőzsdén
A részvénypiac forgalma 24,9 milliárd forint volt, a vezető részvények a Molt kivéve az előző napi záróáruk felett végeztek.
2026.06.12. 11:50 privatbankar.hu
Félidőben is jó formában a magyar tőzsde
A vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
2026.06.12. 06:10 economx.hu
A választás után százmilliárdokat kaszáltak a magyarok, a következő hónapokban ismét nekik lejthet a pálya
Egyáltalán nem lenne baj a magyar tőzsde vezető részvényei szempontjából, ha a jelenlegi szintekről már nem erősödne tovább a forint, sőt: a Richter-OTP-Mol hármas - hazai devizában kimutatott - nyere
Most a címlapon:
|